Ces 2009 : 3 Boyutlu Gözlük, LED TV, Usb Çakı

2009-01-11 12:16:00
USB çakı

Ünlü İsviçre çakısı üreticisi
Victorinox, parmak izi tanımlı 32 GB belleğe ve lazer işaretçiye sahip Presentation Pro adlı fonksiyonel çakısını tanıttı. Bluetooth ile Windows bilgisayarlarda sunumları uzaktan yönetebildiğiniz çakıda aynı zamanda törpü, bıçak ve makas da bulunuyor. 

AdamoCES 2009 fuarında en çok beklenen ürünlerden biri olan Dell'in
Adamo'su da resmen doğrulandı. MacBook Air serisiyle rekabet etmesi beklenen Dell'in Adamo'su hakkında alüminyum gövdesi dışında fazla bir özellik belirtilmedi. Bir inçten daha ince olduğu ve 13 inç ekrana sahip olduğu söylenen Adamo, yakalanan görüntülere göre parlak siyah arka panel, 3 USB yuvası, eSATA girişi gibi dış bağlantılar içeriyor. 

İncecik LED TVSamsung Electronics, teknoloji dünyasının odağındaki CES 2009 Fuarı'nda duyurduğu HDTV LCD'si ile çok iddialı. Samsung'un 6.5mm'lik bu yeni LED TV'si tüm temel özelliklerinin yanı sıra son derece ince oluşuyla ön plana çıkıyor. 
6,5 mm'lik LED TV, Kore pazarındaki pek çok ince cep telefonunundan (10 mm) çok daha ince.

Çılgın gözlükNvidia ise, yeni 3 boyutlu gözlüklerini Las Vegas'ta CES'te tanıttı. 300'den fazla oyunun destekleneceği söylenen gözlükleri kullanabilmek için, Nvidia en az
8800 GT ekran kartını öneriyor. Bu 300 oyunun dışında da bir çok oyunu, yeni yamalar sayesinde bu gözlüğe uyumlu hale getireceklerini açıklayan Nvidia, 3D gözlüklerini kablosuz tasarlamış. Kızıl ötesi alıcısı sayesinde 6 metreye kadar kullanım alanı sunan 3D gözlükler, minik bir USB kablosu ile şarj oluyor ve 40 saate kadar kullanılabiliyor. Gözlük, 199 Dolar'dan satışa sunulacak.

Shiftdelete.net

0
0
0
Yorum Yaz