Crysis Patch 1.2 İndir Download Crysis 1.2 Yama

2008-03-09 10:24:00

 

Almanya'da yaşayan Giresunlu üç kardeşin geliştirdiği ve tüm dünyada en çok satan oyunlardan biri olmayı başaran Crysis için ikinci resmi yama Crysis 1.20 yayınlandı.

Türkçe'de oynanabilen oyunun yeni yaması 36+ mb'lık dosya büyüklüğüne sahip. İlk yamada performansı artırıcı değişiklikler yapılmıştı. Bu yeni patch'te ise ağırlık multiplayer'e verildi.

Çok sayıda değişiklikten bazıları şöyle:

Silah dengesi düzenlendi, hile koruma özellikleri yükseltildi. İzle modülünde kamera istenen yöne çevrilebilecek ve yakınlaştırma yapılabilecek. Genel seslendirme sorunlarının da çözüldüğü yeni versiyonda düşmanların da daha belirgin olması sağlandı.

Yeni efektler, şelalelerin su altından da izlenebilmesi, düşman el bombalarının dostlarınkinden ayrılmasını sağlayacak renk farklılığı, değişik patlama efektleri gibi çok sayıda ekleme de yapıldı.

Oyun desteğinin bu yamayla bitmediğini bildiren firma yetkilileri ilerleyen zamanlarda oyuna ekstra özellikler sağlayacak yeniliklere devam edileceğini açıkladı. Değişiklik ve yeniliklerin oyunun websitesindeki forumlara yapılan yorumlar ve isteklere göre yapıldığı da ayrıca belirtildi.

Crytek'in sitesinde yamanın çıktığına dair bilgi yer almıyor. Ancak, Crysis'in ilk yaması 1.1'in resmi internet dağıtıcısı olan Crymod'da yamanın çıktığı ve resmi olduğu belirtiliyor.

Oyunun 1.2 yamasının çalışabilmesi için, Crysis 1.0 (ana oyun) ve Crysis 1.1 yamasının yüklenmiş olması gerekiyor. Crysis 1.2 yamasını buradan indirebilirsiniz

(CnnTürk)

0
0
0
Yorum Yaz