DFI Yeni Ürünü LANParty Ürününü Duyurdu

2007-05-03 17:03:00

  
Overclock performansı yüksek anakartlarıyla ünlü olan DFI firması tam açılımı "LANParty UT NF680i LT SLI-T2R" olan yeni ürününü duyurdu.

Kuzey köprüsünde NVIDIA'nın NF680i LT yonga seti, güney köprüsünde MCP55P yonga seti bulunan bu anakart hem SLI teknolojisini hem de Fizik kartlarını destekliyor. Üç PCI-Express x16 yuvasından ikisini SLI için kullanırken üçüncüsüne de bir fizik kartı takabiliyoruz. Dilersek üç ekran kartı ile 8 monitöre kadar çalışabilmemiz de mümkün! Ayrıca anakartımızın üzerinde 4 adet DDR2 bellek yuvası bulunuyor. 6 adet SATA-II slotuyla RAID 0, RAID 1, RAID 0+1 ve RAID 5 yapmamız da mümkün.


Ses yongası olarak 8 kanallı Karajan ALC885'i görüyoruz. EZ Açma/Kapama ve EZ Reset fonksiyonları sayesinde overclock denemelerimizi çok hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliyoruz. İşler kötüye giderse BIOS'u kolayca sıfırlayabiliyoruz.

Bu anakartta standart 3-Fazlı yerine 6-Fazlı Digital PWM kullanıldığı için özellikle oveclock esnasında anakart üzerindeki yonga setlerinin artan güç ihtiyacı daha stabil bir şekilde karşılanabiliyor. Böylece herhangi bir sorunla karşılaşmadan daha yüksek frekanslara çıkabilmek mümkün oluyor.

Intel Core 2 Duo işlemcili bir sistem kurmak ve bolca overclock denemesi yapmak isteyen performans tutkunlarına DFI LANParty UT NF680i LT SLI-T2R kelimenin tam anlamıyla ilaç gibi gelecek.

Daha fazla bilgi için;
http://www.dfi.com.tw/Upload/News/US/arch457.jsp

0
0
0
Yorum Yaz