Kaspersky 8.0 & Kaspersky 9.0 Türkçe İndir Download Kaspersky 20

2007-04-30 19:49:00

 

 

 

Kaspersky Antivirus 9.0.0.463 İndir Download   Son Sürüm Türkçe KAV 2010

Kaspersky Internet Security 9.0.0.463 İndir Download Son Sürüm Türkçe Kis 2010

 

Kaspersky Antivirüs 8.0.0.506 İndir Download  Türkçe KAV 2009

Kaspersky Internet Security 8.0.0.506 İndir Download Türkçe KIS 2009

 

 

 

Kaspersky 2010'un yeni özellikleri

 

  • İnternet tarayıcıları için güvenlik çubuğu ile virüslü veya güvenilmeyen web sitelerine girmeniz önlenir. 
  • İçinde geliştirilmiş Sanal Klavye nin de bulunduğu kimlik bilgisi koruma özelliğİ 
  • Anlık Denetleme Sistemi ile tehditlere tam zamanında müdahale 
  • Yeni Jenerasyon Proaktif Koruma ile bilinmeyen tehditlere ve saldırı girişimlerine karşı koruma 
  • Özel Oyun Modu ile uyarılar, güncellemeler ve taramalar ertelenerek oyun oynarken PC nizde yavaşlama olmaz 

 


Kaspersky Lab, ev kullanıcılarını çevrimiçi ortamdaki güvenlik tehlikelerine karşı koruyan, Kaspersky Anti-Virus 7.0 ve Kaspersky Internet Security 7.0 adlı yedinci nesil güvenlik ürünlerini yayınlıyor.


Bu yeni ürünler, 2006’nın baharında piyasaya sürülen ve etkinlikleri, güvenilirlikleri ve kullanıcı dostu arayüzleriyle tanınan Kaspersky Anti-Virus 6.0 ve Kaspersky Internet Security 6.0’ı destekleyen teknolojiyi esas alarak geliştirilmiştir.

Kaspersky Anti-Virus 7.0 ve Kaspersky Internet Security 7.0, 6.0 serisi ürünlerin sahip olduğu avantajların hepsini sunarken, içerdikleri en son teknolojiyle performansı daha da üst seviyelere taşımaktadır. Bu yeni ürünler ayrıca daha kullanıcı dostu bir arayüz de içermektedir.

Yedinci nesil ürünlerde yer alan belli başlı iyileştirmelerden biri de zaten ürünlerde var olan proaktif savunma modülünün de yardımıyla sonuca deneme-yanılma yöntemiyle en kısa sürede varan
güçlü bir analiz programının, davranışlarını inceleyerek henüz bilinmeyen zararlı programları bile tespit edebilmesi ve sistemlerden kaldırabiliyor olmasıdır. Bunun anlamı da sürüm 7.0’da yer alan ev kullanıcıları için geliştirilen ve tehlikeleri klasik şekilde imza esaslı tespit etme yöntemini de içeren ürünlerin bilinen ve bilinmeyen her tür zararlı programlara karşı üç katmanlı koruma sağlıyor olmasıdır. Bu çok katmanlı koruma sistemi, benzersiz olduğu kadar ev kullanıcılarının da rakipsiz bir koruma altında kendilerini güvence altında hissetmelerini sağlıyor.

Çevrimiçi ortamdaki her tür tehdide karşı ev kullanıcılarını koruyan entegre bir çözüm niteliğindeki Kaspersky Internet Security 7.0 ayrıca fonksiyonalitesini ve koruma özelliklerini önemli ölçüde geliştiren bir dizi iyileştirme de içeriyor. Bünyesinde yazıları analiz edebilen bir programın yanısıra yasaklanan web adreslerini kara listeye de alan yeni Ebeveyn Kontrolü modülü, anne ve babaların çocuklarının Internet sörflerini kontrol edebilmesine olanak sağlıyor, yani şiddet, pornografi ve uyuşturucu propagandası yapan portallara erişimi engelliyor. Gizli bilgileri koruyan Gizlilik Kontrolü modülü, e-posta adresleri, parolalar, banka bilgileri ve kredi kartı numaralarını da içeren hassas kişisel bilgilerin çalınmasını önler.
 
Tanıyabildiği yeni virüslerden bazıları:

-Worm.Mimail.i
-Worm.Sober
-Worm.Sobig.f
-Worm.Swen
-Worm.Win32.Welchia
-Worm.Win32.Lovesan
-Worm.Mimail

Kaspersky Internet Security 7.0’ın sunduğu fonksiyonlar ve koruma önemli ölçüde gelişmiş olmasına rağmen ürünü yönetmek, eskisinden çok daha kolay ve hatta deneyimsiz kullanıcılar için bile ürünü yüklemek oldukça kolay olacak.

Kaspersky Anti-Virus 7.0 ve Kaspersky Internet Security 7.0, Microsoft Windows Vista düşünülerek geliştirilmiş olup işletim sisteminin 32-bit ve 64-bit sürümleriyle de uyumludur. Ürünleri yukarıdaki adreslerden indirebilirsiniz.

Kaspersky Antivirüs 7 programını kaldırmakta zorlanıyorsanız buradan otomatik kaldırma dosyasını indirin..

Programın yeni sürümlerini yine bu sayfadan sizlere ulaştıracağım..

0
0
0
Yorum Yaz