Kaspersky Türkiye'de Ofis Açıyor

2008-11-26 18:45:00
 
Kaspersky Lab artık Türkiye'de
 


Ekonomik krize rağmen Türkiye'ye yatırım yaparak Türk pazarına verdiği önemi gösteren dünyaca ünlü anti-virüs yazılım şirketi Kaspersky Lab, 2009 yılında yüzde 50'nin üzerinde büyümeyi hedefliyor.


Güvenlik içerik yönetim çözümlerinin geliştirilmesinde önde gelen Moskova merkezli yazılım şirketi Kaspersky Lab, Türkiye ofisini İstanbul'da açarak Türk pazarına verdiği büyük önemi gösterdi. Kriz dönemlerini aynı zamanda fırsat olarak gören Kaspersky Lab, Türkiye ofisini açarak hem bireysel hem de kurumsal satışlarda pazar payını büyütmeyi hedefliyor.


2009 yılı satışlarında yüzde 50'nin üzerinde büyüme hedefi koyan Kaspersky Lab, Türkiye'deki yeni ofisi ile Türk tüketicisine daha yakın olmayı amaçlıyor. Distribütörleri ile 1997 yılından beri anti-virüs yazılım ve çözümlerini kullanıcıya ulaştıran Kaspersky Lab, yeni ofisi ile kullanıcıya en hızlı çözümü en kısa sürede ulaştırmayı ve müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmayı hedefliyor.


Kullanıcıya verilecek desteği en üst düzeye çıkarmayı hedeflediklerini vurguluyan Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Murat Göçe, müşteri memnuniyetinin kendileri için büyük önem taşıdığını belirtti. Kaspersky Lab Türkiye Ofisi'nin açılışında konuşan Göçe, Türkiye'de son kullanıcıya yönelik satışlarda önde gelen ilk üç yazılım şirketi arasında yer alan Kaspersky Lab'in, kurumsal pazarda da 2009 yılında iddialı olacağını belirtti. 2009 yılında yeni geliştirilen ürünlerle sektörde fark yaratacaklarını vurgulayan Göçe, büyük ölçekli kurumlar için geliştirilen yeni anti-virüs yazılımının da piyasaya sunulacağını söyledi. KOBİ'lere yönelik çözümlerde sağlanan başarının büyük ölçekli firmalarda da sağlanması için çalışacaklarını belirten Göçe, Kaspersky Lab'in Türkiye'ye olan inancının altını çizdi.

(CHIP)

0
0
0
Yorum Yaz