Norton 360 3.0 All in One İndir Download

2007-05-10 23:30:00

 

Norton 360 3.0.0.135 All in One İndir Download

 

Norton 360 kapsamlı güvenlik gereksinimi içinde olan kullanıcılar için tasarlanmış olup, kolay kullanımlıdır ve kullanıcılarla minimum etkileşim gerektirmektedir. Ürünün fonksiyonalitesi aşağıda yer alan 5 ana başlıkta özetlenebilir:

PC Güvenliği - Norton 360 Symantec'in aralarında virüsler, spyware'ler, hacker'ların da bulunduğu çok çeşitli tehdite ve riske karşı sağladığı endüstri lideri korumanın tüm özelliklerini yansıtmaktadır. Norton 360, Symantec'in davranış-tabanlı malware saptama teknolojisini de bünyesinde barındırmaktadır. SONAR uygulama davranşlarını baz alarak yeni tehditleri gerçek zamanlı olarak saptayabilmektedir. Norton 360 aynı zamanda, çekirdek modlu rootkitleri de buluşsal teknolojisyle uzaklaştırabilmektedir. Norton 360, akıllı güvenlik duvarı, tehdit önleme, kırılganlık noktalarının değerlendirilmesi gibi özelliklere sahip olmanın yanı sıra farklı tipteki ağlara bağlanırken farklı ağ tanımlamaları kullanabilme becerisiyle güvenlik duvarı korumasını da otomatik olarak optimize etmektedir.


İşlem Güvenliği - Antiphishing özelliği ile kullanıcıların online kimliklerinin korunmasını sağlayarak onlara online ortamda alışveriş, bankacılık ve benzeri işlemleri güven içinde yapacakları ortamı sunmaktadır. Kara listeleri ve kendi buluşsal tekniklerini kullanarak; bilinen ya da bilinmeyen phishing sitelerini, tehlikeli siteleri tanıyabilmekte, Internet Explorer 6 ve daha üst özellikli web tarayıcılarıya kusursuz biçimde entegre edilen Norton Araç Çubuğunda bu siteleri net biçimde gösterebilmektedir. Norton 360 aynı zamanda, Web Site Onayı ile sahtekârlıklara sıklıkla alet edilen güvenilir markaların da geçerlilik onayını vermektedir.


Yedekleme ve Önceki Duruma Getirme - Norton 360 yeni local ve online yedekleme ve Önceki Duruma Getirme fonksiyonalitesi ile birlikte sunulmaktadır. Online yedekleme hem dosya transferi ve depolama sunucuları üzerindeki kriptolama ile hem de kullanıcıların Norton Hesapları yoluyla güven altına alınmaktadır. Ürünle birlikte sağladığı 2 GB online depolama alanının yanı sıra 5 GB için 29.99, 10GB için 49.99 ve 25GB için 69.99 Amerikan Doları karşılığında online ilave depolama alanı da sunabilmektedir. Norton 360 otomatik olarak yeni bir dosya ya da varolan dosyalarda değişiklik gördüğünde, kullanıcılara göre yapılandırılabilecek program çerçevesinde ya da sistemin boş zamanlarına uygun düşebilecek biçimde, aşamalı yedeklemeyi gerçekleştirmektedir. Kullanıcılar yedekleme için dahili ya da harici disk sürücüler, CD/DVD sürücüleri, USB sürücüleri, adreslenen ağ sürücüleri ya da güvenli online yedekleme gibi farklı depolama alanlarından istediklerini seçebilmektedirler.


PC Ayarlamaları - Norton 360 Windows Temp, Internet Temp, Internet Tarihçe dosyaları gibi gereksiz yığınları tanıyarak, silebilir. PC Tuneup özelliği daha hızlı ve daha etkin disk kullanımı için analiz yapabilmekte, dağınık bölümleri uygun biçimde bir araya getirebilmektedir. Norton 360'ın Akıllı Arka Plan Programlayıcısı, sistemi kullanıcı girişleri, CPU kullanımı ve disk aktivitesi açısından izler, ürünle ilgili işleri uygun biçimde ayarlayarak sistemin çalışmasına olan etkisini en aza indirger. Arka Plan Programlayıcısı boş zamana ilişkin parametre değerlerini saptadığında ise bekletmeye aldığı tarama, yedekleme ve diğer ayarlama işlerini otomatik olarak devreye alır.

Ürüne Gömülü Destek - Norton 360 ile birlikte aynı zamanda, ürüne gömülü destek fonksiyonalitesi de sağlanıyor. Söz konusu fonksiyonalite, belirli problemleri otomatik olarak teşhis edip çözümleyebiliyor ya da kullanıcıların ürünle birlikte sağlanan destek içeriğinden çözüm bulmalarına rehberlik edebiliyor. Kullanıcılar Norton 360 ile ilgili teknik desteğe telefonla, ücretsiz canlı destek ya da e-posta yoluyla kolayca erişebiliyorlar.


Norton 360 kullanıcıları ayrıca, herhangi ek ücret ödemeksizin, opsiyonel bir ek paket aracılığı ile AntiSpam ve Parental Kontrol çözümlerinden de faydalanabiliyor.

Norton 360 Sistem Gereksinimleri


İşletim Sistemi: Windows® XP Home/XP Pro/XP Media 2005 +, Vista Home Basic/Home Premium/Business/Ultimate Build 6000 veya daha sonrası (Vista RC1/RC2 ile uyumlu değildir)

Phishing Protection özelliği Microsoft® Internet Explorer v6.0 veya daha yükseğine ihtiyaç duyar

Online backup (yedekleme) özelliği yüksek hızda internet bağlantısına gerek duyar

Email taraması POP-3 uyumlu email clientlerini destekler


Minimum Yazılım Gereksinimleri


300MHz veya daha hızlı işlemci

En Az 256MB RAM Bellek

300MB boş hard disk alanı

0
0
0
Yorum Yaz