Sony Psp'nin Türkiye'de Fiyatı Düştü

2007-05-14 19:26:00

 

Sony PSP'nin Avrupa fiyatı ile ilgili düzenlemeye gidileceğini yaklaşık 20 gün önce duyurmuştuk. İndirim kapsamına Türkiye'de dahil edildi!

Sony Eurasia, PSP (PlayStation®2Portable) için belirlenen yeni fiyat politikasının tüm Avrupa ile birlikte Türkiye'de de uygulamaya konulduğunu açıkladı. PSP'nin yanı sıra yeni çıkan 5 Platinum oyun, artık indirimli fiyatlarıyla oyunseverlerle buluşacak.

Yeni fiyat politikası kapsamında PSP Sade Paket 485YTL, PSP Sade Paket ile birlikte 1 oyun ise 515YTL'den kullanıcılara sunulacak. Ayrıca Tekken Dark Resurrection, Moto GP, Ridge Racer 2, Killzone ve Loco Roco'dan oluşan beş yeni Platinum oyun da, 49YTL'lik yeni ve cazip fiyatiyla satışa çıkarılacak.

"Yapılan fiyat indirimleri ile tüm kullanıcılar eşsiz bir eğlence deneyimini mükemmel bir fiyata bulma imkânı yakalıyorlar." açıklamasını yapan Sony Eurasia PlayStation Ürün Müdürü İsmail Orun, PSP'nin pek çok fonksiyona sahip bir mobil eğlence sistemi olarak getirdiği fiyat avantajının altını çiziyor: "PSP sürekli olarak geliştiriliyor. Eğlence tutkunları için oyun oynama, video ve fotoğraf izleme, müzik dinleme ve internete bağlanma gibi fonksiyonları barındıran eşsiz bir mobil eğlence sistemi sunuyoruz. Ayrıca PlayStation 3'e kablosuz bağlanma özelliğine de sahip olan PSP ve beş yeni Platinum oyunun fiyatlarında yapılan bu indirim PSP tutkunlarını daha da sevindirecek."

Gelen açıklamalar ve yapılan fiyat indirimi PSP'ye geçmeyi planlayanları oldukça mutlu edecek gibi görünüyor.

0
0
0
Yorum Yaz