Su Geçirmeyen Ve Dayanıklı USB Bellek - Flash Disk

2007-05-04 17:44:00

 

Bağımsız bellek üreticilerinden Kingston, USB bellekleri suya dayanıklı hale getirerek 256-bit`lik AES şifreleme teknolojisiyle veri güvenliğini üst seviyeye çıkardı.

Tüketiciler ile küçük, orta ve büyük ölçekli kurumsal kullanıcılar için 8 GB kapasiteli USB sürücüleri kullanıma sunan Kingston, Data Traveler Secure (DTS) ile kullanıcıya ait bilgiyi korumayı hedefliyor.

Su izolasyonlu ve her türlü olumsuz şarta karşı dayanıklı yeni sürücüler, kritik bilgiyi korumak için donanım temelli kodlama sistemini kullanıyor. DTS son kullanıcılar, küçük ve orta ölçekli şirketler için tasarlandı. Titanyum kaplı paslanmaz çelik ile kaplanmış su korumalı cihaz, 4 feet (yaklaşık 1,3 metre) su derinliğine kadar dayanıklı.

Flash üzerindeki erişim kontrolü ve bilgi koruması özel bir programa ihtiyaç duymaksızın, yetkili kullanıcılara şifreleme ya da mevcut bilginin söz konusu şifresini çözme imkanı tanıyan 256 bit kapasitesindeki donanım tabanlı şifreleme sistemiyle yapılıyor. Sürücüler 512 MB, 1 GB, 2 GB, 4 GB ve 8 GB kapasitelerle satışa sunuluyor.
(Zaman)

0
0
0
Yorum Yaz